شرایط و قوانین استفاده از ببین‌و‌بخر

فروشگاه اینترنتی ببین‌و‌بخر تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده فعالیت می‌کند، لذا این قوانین به‌عنوان قرارداد الزام‌آور مابین فروشگاه اینترنتی ببین‌و‌بخر و کاربران حاکم است. بنابراین لازم است قبل از ثبت سفارش حتما این بخش را مطالعه فرمائید. استفاده از تمامی خدمات ببین‌و‌بخر به منزله‌ی آگاهی و پذیرش تمامی شرایط و قوانین زیر از سوی کاربر است. ببین‌و‌بخر ممکن است در طول زمان شرایط، قوانین و روند کاری خود را تغییر دهد، لذا استفاده‌ی مستمر کاربر از خدمات ببین‌و‌بخر به معنای اعلام رضایت در مورد شرایط جدید و تغییر در قوانین است.

تعاریف

کاربر یا مشتری: به شخصی گفته می‌شود که اطلاعات کاربری خود را در فرم ثبت نام سایت وارد کرده باشد و به هر نحوی از خدمات فروشگاه اینترنتی ببین‌وبخر استفاده کند.

حساب کاربری: هر فرد برای استفاده از تمامی خدمات ببین‌و‌بخر لازم است یک حساب کاربری ایجاد کند. این حساب کاربری یک فضای شخصی منحصربه‌فرد است که امکان دسترسی به خدمات فروشگاه ببین‌و‌بخر را برای مشتری فراهم می‌کند. هر کاربر متعهد به حفاظت اطلاعات مندرج در حساب کاربری خود و رمز عبور آن است و مسئولیت تمامی فعالیت‌هایی که با آن حساب کاربری انجام می‌شود، بر عهده شخص اوست. باز کردن حساب کاربری مشمول هزینه نیست و کاربر تنها در قبال خرید کالا و ثبت سفارش متعهد به پرداخت هزینه به‌صورت آنلاین است.

مسئولیت صحت و تغییر تمامی اطلاعات مندرج در حساب کاربری از قبیل آدرس، شماره تلفن و آدرس ایمیل و... با خود کاربر است و تمام مکاتبات رسمی فروشگاه اینترنتی ببین‌و‌بخر از طریق آنها صورت می‌‌گیرد.

کاربر مجاز نیست حساب کاربری خود را برای استفاده در اختیار اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر قرار دهد یا آن را منتقل کند. در صورت بروز هر گونه مشکل، مسئولیت تمامی اقدامات بر عهده شخص کاربر است.