نحوه مرجوع کردن کالا

- قبل از ارسال کالا حتما با پشتیبانی سایت هماهنگ کنید و در صورت تأیید، کالا را ارسال کنید.

- ببین‌و‌بخر همواره تلاش می‌کند تا تمام کالاها در نهایت صحت و دقت بسته‌بندی شود و سالم به دست مشتریان گرامی برسد. استفاده از لوازم ایمنی و ضربه‌گیر که حداکثر اطمینان را جهت سالم رساندن بار به دست مشتریان ایجاد می‌کند، از اصلی‌ترین اقدامات تیم آماده‌سازی کالاهاست. سال‌ها تجربه در زمینه فروش اینترنتی کالا و آشنایی کامل با فرایند بسته‌بندی استاندارد امکان خطا را به حداقل رسانده است. اما با توجه به اینکه شرکت‌های حمل‌و‌نقل بسته‌ها را به مشتری می‌رسانند، ممکن است در جابجایی کالاها حادثه‌ای رخ دهد. چنانچه کالای شما در لیست کالاهای آسیب‌پذیر (که در ادامه معرفی می‌شوند) بود و بعد از باز کردن سفارش خود با هرگونه شکستگی، تغییر شکل غیرعادی، لب‌پرشدن و ... مواجه شدید، شما حداکثر 24 ساعت وقت دارید تا با پشتیبانی سایت تماس بگیرید. همکاران ما مسئله مطرح شده را به تیم خدمات پس از فروش ارجاع می‌دهند تا بررسی شود. پس از بررسی توسط کارشناسان، نتیجه به اطلاع شما خواهد رسید.

- یکی از اصول اولیه حاکم بر سیستم فروش ببین‌و‌بخر اعتماد و شفافیت است. در این راستا، همکاران ما در ببین‌و‌بخر نهایت تلاش خود را می‌‌کنند تا تمام زوایای کالاهای موجود را در معرض دید کاربران بگذارند و سیستم محتوای آن را همواره به‌روز رسانی کنند. به‌خصوص در تهیه عکس‌ها و مشخصات محصول دقت فوق‌العاده زیادی به کار رفته تا مشتری محترم بتواند جوانب مختلف محصول را بررسی و از خرید خود اطمینان حاصل کند. عکاسی با زوم بالا و از نزدیک انجام شده است تا جنس، بافت و کیفیت کالاها کاملا دیده شود. به‌دلیل اطمینان بیشتر از اندازه‌ و ابعاد محصول، یکی از عکس‌ها حتما حالت مقایسه‌ای دارد تا راحت‌تر بتوان سایز کالا را در ذهن مجسم کرد. در قسمت مشخصات نیز به تمام مشخصاتی که به انتخاب محصول از جانب مشتری کمک می‌کند و همچنین به کاربردهای متعدد آن اشاره شده است. بنابراین نکته مبهمی باقی نمی‌ماند و کاربران می‌توانند کالاها را با خیال راحت مقایسه و انتخاب کنند. هدف ما تسهیل فرایند انتخاب و سفارش کالاها و در نهایت رضایت مشتریان محترم است و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد. در‌عین‌حال، چنانچه پس از دریافت سفارش، کالا مورد قبول شما واقع نشد می‌توانید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

- در‌صورتی‌که درخواست مرجوعی کالا از جانب کارشناسان خدمات پس از فروش تأیید شود، مبلغ پرداخت شده توسط مشتری حداکثر ظرف 48 ساعت به اعتبار حساب کاربری وی اضافه می‌شود تا امکان ثبت سفارش جدید برای او میسر شود. در صورت انصراف قطعی از خرید نیز می‌تواند با ورود به قسمت کیف پول در حساب کاربری، درخواست «استرداد وجه» بزند تا مبلغ به حساب وی واریز شود.

- درخواست مرجوعی کالا در صورتی مورد تائید نهایی قرار خواهد گرفت که هیچگونه استفاده‌ای از کالا نشده باشد.

- کلیه وسایل و متعلقات کالا اعم از جعبه‌اصلی و اقلام همراه آن باید تکمیل و بدون آسیب‌دیدگی و پارگی باشد و با بسته‌بندی سالم و ایمن ارسال گردد. به‌طور‌خلاصه، کالا باید در شرایط اولیه تحویل، بازگشت داده شود.

- محصولات بهداشتی، خوراکی‌ها و لباس زیر شامل کالاهای دارای شرایط مرجوعی نمی‌باشند.

- تگِ برند محصول، دکمه اضافی یا سایر ملحقات نباید جدا شود. کفش و پوشاک به هیچ‌عنوان نباید مورد استفاده قرار گیرند و آثار لکه، رنگ‌رفتگی، بوی عطر و بوی بدن روی آن باشد.

- برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی جعبه اصلی کالا بر خلاف مقررات است.

- پاره و مخدوش کردن خود کالا یا جعبه‌ اصلی آن بر خلاف مقررات است.

- از نوشتن آدرس روی جعبه یا کارتن اصلی کالا پرهیز کنید و لطفا جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته و ارسال کنید.

کالاهای آسیب‌پذیر

ظروف شکستنی مثل چینی و آرکوپال، ظروف سنگی، بلوری، شیشه‌ای

کالاهای برقی و الکترونیکی