مراکز خرید سیسمونی در تهران

ارسال توسط : ندا مظفری / در : 18 آذر 1398 /

بعد از تهیه لیست لوازم مورد نیاز کودک، اولین سوال این است که به کدام مراکز خرید سیسمونی می‌توان مراجعه کرد. برای این منظور دو راه وجود دارد: اول مراجعه به بازار است که با توجه به بحث رفت‌وآمد و خطرات آن، برای یک مادر باردار بسیار مشکل به نظر می‌رسد؛ دوم مراجعه به سایت‌های خرید آنلاین سیسمونی است که هم از نظر زمان و قیمت مقرون‌به‌صرفه‌تر هستند و هم از خطرات احتمالی مراجعه حضوری جلوگیری می‌کند. مزیت بزرگ‌تر این سایت‌ها بخش تخفیفات آنها است که در پایان فصل یا در زمان انبارگردانی کالاهای مورد نیاز شما را با قیمت‌های خوبی به حراج می‌گذارند. اکثرا هم در بخش پیشنهادات ویژه برخی کالاها را به صورت دوره‌ای با قیمت‌های تخفیف‌دار بسیار مناسب به فروش می‌گذارند.

برندهای مختلفی در بازار وجود دارند که می‌توان از میان آنها انتخاب کرد، اما مسئله مهم این است که به‌دلیل حساسیت بالای نوزادان و کودکان، بهتر است که در خرید به کیفیت کالا و استانداردهای مورد نیاز آن توجه ویژه داشته باشید. در تهران مراکز مختلفی برای خرید سیسمونی وجود دارد که از مهم‌ترین آنها می‌توان به خیابان بهار، خیابان جمهوری و عبدل‌آباد اشاره کرد. فروشگاه‌های خیابان بهار بسیار لوکس و گران‌قیمت هستند. خیابان جمهوری و عبدل‌آباد از نظر قیمت مناسب‌تر به نظر می‌رسند. البته برخی برندهای معتبر خارجی نیز در ونک و خیابان ولیعصر نمایندگی دارند که می‌توانید به آنها نیز مراجعه کنید. بازار بزرگ تهران و میدان منیریه هم فروشگاه‌هایی را برای خرید لوازم کودک دارند.

برای خرید لوازم خواب نوزاد و ست‌های چوبی نیز سه بازار اصلی در تهران وجود دارد: بازار لوازم چوبی دلاوران و سراج، بازار مبل ایران واقع در یافت‌آباد و بازار چهاردانگه. سرویس‌های کودک بسته به میزان کیفیت و متریال قیمت‌های مختلفی دارند. در دلاوران و یافت‌آباد می‌توانید کالاهای شرکتی و باکیفیت‌تری را پیدا کنید و سفارش ساخت آنها را بدهید.

3 دیدگاه

آرزو احمدی
20 آذر 1398 ساعت 1:38 صبح

مقاله کاربردی و مفیدی بود.

یک پاسخ ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های الزامی با * مشخص شده اند